Výklady karet na vztahy » Výklad karet pomohl pochopit

Slečna Jitka, asi třicet pět let. Žila s přítelem osm let. Když s ním chtěla mít dítě, nechtěl o tom ani slyšet a odešel od ní k jiné ženě, která už dítě má. Chce se při výkladu karet dozvědět, co se mu ve vztahu s ní nelíbilo a na té druhé ano. A jestli se k ní vrátí.


Výklad karet ukázal, že i když slečna je spolehlivá a má ho ráda a on ji má také rád, je nevyzrálý a ve chvíli, kdy začala mluvit po několikaletém vztahu o dítěti, doslova se vyděsil a začal se cítit příliš spoutaný a před možnou zodpovědností utekl. Dítě druhé ženy mu nevadí, protože to není jeho dítě a proto to není ani jeho zodpovědnost. Jeho nová přítelkyně je, i přestože má dítě nezodpovědná a impulzivní, v tom je jiná a to se mu na ní líbí. Ale postupně si začíná uvědomovat, že to není úplně to pravé. Ale zatím není ochoten uznat, že udělal hloupost. S jeho návratem se v nejbližší době počítat nedá, protože to by tu chybu musel přiznat sám sobě a to on nerad. Během několika měsíců ano, ale to už se ona bude rozhodovat, jestli ho vůbec ještě chce zpátky i přesto, že v tuto chvíli by ho chtěla zpět hned.
Po výkladu karet slečna řekla, že to je zajímavé, ale to samé prý už jí přede mnou řekly dvě kartářky, přestože pokaždé vytáhla jiné karty. Možná si myslela, že když půjde k další kartářce, že dříve či později jí nějaká řekne, že ten její bývalý už čeká u jejích dveří. 

 

ZPĚT