Výklad karet v Praze.

 

karty, výklad karet, tarot, kartářka, tarot robin wood

Jmenuji se Marie Cajthamlová a jako kartářka pracuji v Praze - Holešovicích. K osobní návštěvě na výklad karet se u mne můžete objednat na telefonním čísle 774952458, nebo mailem. Vždy se snažím najít co nejbližší termín k osobnímu setkání. Co vám mohu při osobním výkladu karet nabídnout a co ode mne můžete čekat? Nečekejte někoho, kdo si vytváří umělou image, plnou falešné magie jen proto, abych vypadala zajímavě. Nepotřebuji se skrývat za uměleckým jménem, raději používám své vlastní, které ke mně patří. Nedělám ze sebe to, co nejsem. Jsem obyčejná žena, která i přes občasné výstřelky mimo, stojí nohama pevně na zemi a u reality se snažím udržet i své klienty.

Při výkladu karet vám neřeknu, co vás čeká a nemine, ale co se může stát, pokud nezměníte svůj přístup k danému problému. A je na vás, jestli poslechnete poselství, případně varování karet a co s tím uděláte. Budete slepě čekat, co přijde, nebo se budete snažit vyhnout tomu, co je pro vás nepříznivé a svůj osud trochu ovlivnit ve svůj prospěch. V tom vám karty a kartářka mohou pomoci.

Než se rozhodnete pro výklad karet, přečtěte si, prosím pozorně, co výklad karet umí a neumí. Vyhnete se tak případnému rozčarování.