TAROT

Tarot Robin Wood, král holí, 4 meče, rytíř pohárů, eso mečů, ccísařovna, 5 mečů, 6 mečů, meče, hole poháry velká arkánaCo je Tarot

Je to sada 78 karet, dochovaných z hluboké minulosti. Jsou to jedny z nejpoužívanějších karet, používaných kartáři po celém světě. Původ těchto karet není známý a jejich název se odvozuje z egyptského TAR-cesta a RO-král = cesta králů, nebo hebrejského TORA=zákon, dále z latinského TARO=kolo. V každé variantě je díl pravdy.

Chcete požádat karty o radu? Zavolejte +420 774 952 458

Historie a Tarotové karty

První písemné dochované zprávy o tarotu jsou ze 14.stol. A jsou to hlavně jejich církevní zákazy.

Už v té době měly tarotové karty stejné členění jako dnes, na Velká a Malá Arkána. Velká Arkána (22karet) popisují duchovní vývoj člověka a osudové vlivy. Malá Arkána (56karet) jsou dále rozděleny do 4 skupin podle živlů a popisují více běžné problémy a události. Každá skupina zahrnuje 14 karet(10 karet číslovaných a 4karty figurální) .

Na výklad karet se můžete objednat na telefonu +420 774 952 458.

Možnosti výkladu Tarotových karet

karty, výklad karet, tarot, kartářka, křišťálová koule

Výklad tarotových karet vám pomůže objasnit a vyřešit problémy, které vás tíží. Nejsou však všemocné. A proto je dobré když si přečtete, co karty umí a neumí.

Významy jednotlivých tarotových karet

Zde si můžete přečíst významy jednotlivých tarotových karet. Těch významů je mnohem více, zde jsou opravdu jen ty základní.

Významy karet - velká arkána
Významy karet - malá arkána - hole
Významy karet - malá arkána - meče
Významy karet - malá arkána - poháry
Významy karet - malá arkána - mince