8.března 2013 - mne navštívil štáb TV BARRANDOV a několik hodin u mne natáčeli část reportáže o kartářkách. Vysílat se bude v úterý 16.dubna od 20:00 v pořadu BEZ CENZURY.  Jistě bude možné tento pořad shlédnout i v archivu.

 

 

 

 

 

 

 

2.března 2013 - oslava 4. narozenin OC FORUM v Liberci. Byl zde připraven bohatý program pro děti i jejich rodiče. Pro děti například dráha zručnosti, stavba věže, opičí dráha a pro rodiče (nebo odrostlejší děti) rychloportréty, kosmetika, líčení a já. Mimo tyto aktivity byl připraven i bohatý program (MTB freestyle, Na stojáka - Lukáš Pavlásek a Daniel Čech, Heidi Janků, Alexandr Zoltán). Jako vždy na těchto akcích, se mé karty a hlasivky nezastavily ani na chvilku. Lidé, kteří vyhledali mé služby byli potěšení přítomností kartářky a možností nechat si vyložit karty a všichni byli moc milí. Jen mi přišlo trochu smutné, jak velké procento návštěvníků s ptalo tentokrát na práci. 

 

 

Listopad a prosinec 2012 - tři firemní party pro ČEZ. První akce se konala v Krušnohorském divadle v Liberci, pro mou práci zde byl vyhrazen klidný salónek u vchodu do divadla, velmi příjemně a vkusně upraven. Druhá akce v Děčíně v restauraci Střelnice, kde jsme byly dvě kartářky a skoro jsme nestíhaly množství zájemců o naší práci. Poslední akce byla v Mělníku v překrásném a mystickém prostředí zámecké vinárny. I tato akce měla velký úspěch. Jak to na těchto akcích bývá

 

 17.11.2012 - Roztoky u Prahy - v sobotu, se konala již tradiční vzpomínková akce k výročí 17.listopadu v Roztokách u Prahy na Tyršově náměstí. Součástí programu byl klaun pro děti, hudba, vepřové hody, trh s rukodělnými výrobky, keramika, výklad karet. 

 Další obrázky z této akce můžete vidět v galerii.

 

 

 30.4.2012 oslava Čarodějnic s Radiem City, krásný den, krásné, letní počasí, hodně lidí, hodně hudby, pití, jídla, co více si člověk může přát. Jen jediné chybělo - dostatek času na uspokojení všech zájemců o výklad karet. Ale na příští rok máme příslib více hodin. Všem zájemcům tímto děkuji ža trpělivost, slušnost a vzájemnou ohleduplnost při čekání. 

Nadalší obrázky z akce se můžete podívat v galerii.

Za rok na shledanou.
 
 

 

 Prosinec 2011.V pátek 9.12.2011 ve 20hodin, jsem byla hostem 28.dílu pořadu MYSTERY CLUB v internetovém rádiu Applaus. Reprízu tohoto pořadu jste mohli slyšet v sobotu 10.12.2011 od 21:00 hodin. A druhou reprízu bylo možné sledovat následující pátek 0:00hodin. Nyní si tento pořad můžete vyslechnout ze záznamu v archivu rádia Applaus.

   

 

 

 

  

 

 Listopad 2011 Ve středu 16.11.2011 se konala vzpomínková akce k výročí 17.listopadu v Roztokách u Prahy na Tyršově náměstí. Součástí programu byly vepřové hody, trh s rukodělnými výrobky, keramika, dětské dílničky, výklad karet (já) a další.

Další obrázky z akce najdete v Galerii.

 

 Srpen 2011 firemnní party Emirates Airline v příjemném prostředí pavilonu Grébovka v Praze na Vinohradech. Jako součást programu pro hosty zde byly kartářky a malování hennou.

 

Duben 2011 ČARODĚJNICE S RADIEM CITY 2011 - Byla super oslava našeho svátku, organizovaná Rádiem City. Byl zde pro všechny zájemce připraven bohatý program, který vyvrcholil koncertem Xindla X. Samozřejmě zde byl večer zapálen správný čarodějnicový oheň. Děkuji všem za trpělivost, s jakou jste čekali na výklad karet (i přes hodinu), na této akci ČARODĚJNICE S RADIEM CITY ve Žlutých lázních v Praze. Bohužel, nebylo možné v omezeném čase čtyř hodin uspokojit všechny zájemce.

 


Další obrázky z akce najdete v Galerii.

 

Září 2010 "Nechte se hýčkat 4" v OC Olympia Mladá Boleslav, organizátor: REA models. Akce pro návštěvníky obchodního domu, kde byli pro zákaznice zdarma služby kosmetiček, vizážistů, fotografa a moje maličkost.

 

 

 ZPĚT