Výklady karet na vztahy » Karty varují

Slečna Markéta, dvacet šest let. Momentálně žije ve vztahu, který jí připadá málo naplňující a stále vzpomíná na muže, do kterého byla zamilovaná asi v šestnácti letech. Na výklad karet ke kartářce šla proto, aby si ujasnila, jestli má zůstat v současném vztahu, nebo ho má ukončit a pokusit se navázat opět vztah s bývalou láskou.


V vyložených kartách se ukázalo, jaká změna se stala s povahou muže, do něhož byla v minulosti zamilovaná. Pamatovala si ho jako milého, fajn kluka, veselého, který byl ochotný každému pomoci. Za dobu, kdy ho neviděla a nebyla v kontaktu s nikým z jeho okolí, se jeho povaha změnila. Ve vyložených kartách bylo vidět, že teď je z něj člověk, který je zvyklý pouze brát a nic ze sebe nedávat. Ona byla příliš ovlivněna hezkými vzpomínkami. Nyní má tři možnosti, ukončit současný vztah a být chvíli sama, ukončit současný vztah a pokusit se oživit ten starý, nebo zůstat v současném vztahu. Varovala jsem ji před unáhleným rozhodnutím, protože její současný stav je pěkný a na partnera se může spolehnout. Poradila jsem jí, aby si nechala čas a nejdříve se pokusila zjistit charakter toho muže z minulosti, jestli o něj vůbec ještě bude stát.
Poselství karet poslechla a asi za dva měsíce mě kontaktovala a řekla mi, že se opravdu hodně změnil a že se z něj podle jejích slov stal pěkný hajzl. Zůstala ve svém vztahu a je spokojená. 

 

ZPĚT