Výklad karet pomocí mailu

 

karty, výklad karet, tarot, kartářka, tarot robin wood, dopis, mail, poštaČasto se lidé ptají, zda to vůbec jde. Vykládat karty takto na dálku. Když nevím, kde ten člověk je, ani kdo je, a vlastně ani nemám jistotu, jestli ůdaje, které mi poskytl, jsou pravé, či ne. Lidé, kteří se takto ptají si neví, nebo nechápou, na jakém principu výklad karet jako takový, funguje.
 
Je to mimosmyslové vnímání toho, co ke kartářce skrze její karty přichází od toho, co je nad námi. Někdo tomu říká Bůh, někdo Osud, Universum, každý, jak je mu nejpřirozenější. A díky tomu je možný i výklad mailem. Tok informací se propojí od kartářky a jejích karet přes údaje, které klient dodá, případně mailovou adresu, která svým používáním nese vibrace svého majitele, až ke zdroji informací, které jsou třeba.
 
Co se týká pravosti údajů od klienta (většinou se jedná o data narození a jméno), byl by sám proti sobě, kdyby je dal špatné. Platí si za službu a kdyby si to sám pokazil tím, že nedá vstupní data jaká mají být, si vyhazuje peníze z vlastní kapsy.
 

Jak probíhá výklad karet prostřednictvím mailu

Po prvním kontaktu, napíši klientovi podklady k pladbě a cenu za výklad karet mailem.

Jakmile mi naskočí platba na účet, posílám klientovi mail, že platba dorazila a jeho dotaz je zařazen ke zpracování. Vzhledem k tomu, že někdy je výkladů více, nechávám tři dny na zpracování výkladu. Je to z toho důvodu, že vypracování výkladu zabere i několik hodin času. To, co snadno řeknete z patra, občas bývá trochu složité správně sestylizovat písemně. Na vyžádání vystavím a zašlu elektronický daňový doklad ve formátu PDF.

Po odeslání výkladu ještě vždy poskytnu klientovi možnost doplňující otázky k výkladu. ím, že se vždy vynoří ještě něco, nač se chce zeptat.

Objednat výklad karet mailem můžete zde