Kartářka Marie Praha » Výklad karet v Praze.

Výklad karet v Praze.


Jmenuji se Marie Cajthamlová a jako kartářka pracuji v Praze - Holešovicích. K osobní návštěvě na výklad karet u mne se objednejte na telefonním čísle 774 952 458. Vždy se snažím najít co nejbližší termín k osobnímu setkání. Co vám mohu při osobním výkladu karet nabídnout a co ode mne můžete čekat? Nečekejte někoho, kdo si vytváří umělou image, plnou falešné magie jen proto, abych vypadala zajímavě. Nepotřebuji se skrývat za uměleckým jménem, raději používám své vlastní, které ke mně patří.

Při výkladu karet vám neřeknu, co vás čeká a nemine, ale co se může stát, pokud nezměníte svůj přístup k danému problému. A je na vás, jestli poslechnete poselství, případně varování karet a co s tím uděláte. Budete slepě čekat, co přijde, nebo se budete snažit vyhnout tomu, co je pro vás nepříznivé a svůj osud trochu ovlivnit ve svůj prospěch. V tom vám karty a kartářka mohou pomoci.

karty, výklad karet, tarot, kartářka, tarot robin wood

 

Pokud to máte do Prahy daleko a přesto byste rádi využili pomoci mých karet, je to možné výklad karet uskutečnit mailem, nebo telefonicky. Jako jedna z mála kartářek mám cenu telefonického výkladu karet stejnou, jako u osobních výkladů. Neplatíte 70,- Kč za minutu hovoru (to je 4200 Kč za hodinu hovoru), jak je to běžné jinde, ale 400 Kč za 45 minut výkladu karet po telefonu, to je 8,90 Kč za minutu = 500 Kč za hodinu + váš běžný tarif telefonního operátora. Telefonický výklad karet je možné uskutečnit i přes Skype. Není proto problém ani mezinárodní hovor - pomocí Skypu neplatíte nic telefonním operátorům, cena výkladu karet tím zůstává pouze 400Kč za 45 minut hovoru.

Co je vlastně výklad karet?

Většina lidí si pod pojmem VÝKLAD KARET představí temný kout, dekorace (svíčky, skleněná koule, kosti, lebky...), karty a u nich kartářka tajemného a exotického jména - to je věštění budoucnosti.

Ve skutečnosti je to mnohem jednodušší a zároveň složitější. Jednodušší v tom, že k výkladu karet nejsou třeba žádné dekorace, ani speciální image. Stačí jen karty (v mém případě tarotové karty) a kartářka. A samozřejmě klient, který potřebuje vyřešit s pomocí výkladu karet nějaký problém. A také ne moc rušné místo. Složitější v tom, že zdaleka ne každý, kdo by chtěl, může karty vykládat. Není to tak, že kdo chce, vezme karty do ruky a vykládá. Ale ani mít kartářské schopnosti samo o sobě k dobrému výkladu karet nestačí. I když to nezní právě magicky, i výkladu karet se musí kartářka naučit. Sám talent nestačí. Je to stejné jako s jiným talentem (zpěv, výtvarné umění), je třeba talent objevit a pak ho rozvíjet a trénovat.

Jaké typy výkladu karet používám

U jednoduchých otázek postačí výklad na tři karty. Pokud je otázka složitější, je na místě výklad sedmi karet. U časového výkladu (vývoj situace do půl roku až roku) používám výklad na šest až dvanáct karet. U dotazů na vztah je možný i výklad devíti karet.

K osobní návštěvě se objednávejte mailem marie@tarot-on-line.cz, nebo na telefonu +420 774 952 458