Typy a průběh kurzů

Kurz výkladu tarotových karet - dálkový, korespondenční

karty, výklad karet, tarot, kartářka, tarot robin wood, křišťálová koule, kurzJe rozdělen na osm lekcí. Každých 14 dnů (nebo podle vašeho tempa) vám pošlu poštou, nebo mailem (podle dohody) studijní materiály s domácími úkoly, které bude třeba, abyste vypracovali a poslali mi zpátky ke kontrole. Ke každé lekci je možnost jedna čtyřiceti pěti minutová konzultace po telefonu, nebo přes Skype.

Výhodou tohoto kurzu je, že nemusíte čekat na začátek termínu tříměsíčního kurzu. Můžete začít kdykoli, během roku - i o prázdninách. A čas, kdy se budete učit, si řídíte sami, nemusíte se přizpůsobovat pevně daným termínům. Pokud budete chtít jiné tempo zasílání lekcí, domluvíme se.

Dálkový kurz je vhodný i pro klienty, kteří nežijí v ČR. Není problém, vzhledem k možnosti konzultací přes Skype a mail tento kurz dělat z jakékoli části světa. Rozdíl je jen ve způsobu platby - probíhá prostřednictvím Western Union, 

Cena kurzu je 3000,-Kč (při zasílání studijních materiálů mailem), nebo 3300,-Kč (při zasílání studijních materiálů poštou).

U zahraničních studentů se materiály posílají pouze elektronicky, takže cena pro ně je 3000,-Kč

                                   

Kurz výkladu tarotových karet - individuální

Podobně jako u kurzu korespondenčního, ani zde není nutné čekat na vypsaný termín kurzu a je možné s výukou začít kdykoli. Výuka probíhá při osobních setkáních v mém pracovišti. Termíny schůzek budou vždy určeny po vzájemné dohodě.

I tento kurz je rozdělen stejně na sedm setkání po 1,5 hodině.

Cena tohoto kurzu je 5600,-Kč. Zde je možná sleva, pokud budete chodit do kurzu ve dvou je cena kurzu snížena o 1400Kč na osobu.

                               

 

Dodatečné konzultace 

Pokud studenti po dokončení kurzu budou potřebovat ještě další konzultace, na doplnění v případě, že se setkají s něčím, co pro ně bude složité, je možné si domluvit telefonickou (Skype) konzultaci v ceně 400Kč za 45ti minutovou konzultaci.

Objednat termín dodatečné konzultace je možné telefonicky +420 774 952 458, nebo mailem marie@tarot-on-line.cz.