EZOPKA

EZOterikaPřírodaKArty

 

Každý rád něco dostává. A tak jsme tu pro vás připravili dárek, internetový občasník EZOPKA. Najdete v něm články o kartách, magii a kamenech, nějakou tu babskou radu, povídání o bylinkách, úvahy o životě i trochu té poezie.

Pokud vás zajímá magie, kytičky, výklad karet a příroda, registrujte se a získejte přístup k sekci pro přihlášené uživatele. Časopis rozesíláme registrovaným uživatelům mailem.

Přihlásit se můžete zde - stačí když zadáte funkční mail a přihlašovací jméno, ostatní údaje nemusíte, slouží pro potřeby eshopu. Kdybyste se později rozhodli nakoupit, vyplníte vše podle potřeby.

EZOPKA bude vycházet nepravidelně několikrát ročně, na první číslo se můžete těšit v květnu. Prozatím si můžete v sekci pro přihlášené uživatele stáhnout momentálně dostupné e-knihy v pdf formátu,  jakmile budou k dispozici další, upozorníme vás v EZOPCE.

Připravili jsme tu pro vás - kromě EZOPKY - zdarma ke stažení mini e-knihy, které vznikly při prohlížení kamenů usb mikroskopem. Je v nich víc obrázků než povídání. Můžete si spolu se mnou prohlédnout pár kamenů skutečně zblízka a přečíst si myšlenky, které mě při tom vědecky romantickém poznávání kamenů napadají.

Stáhnout si je mohou pouze přihlášení uživatelé. Po registraci se vám zobrazí sekce pro přihlášené uživatele, kde dokumenty najdete.

Přihlásit se můžete zde - stačí když zadáte mail a přihlašovací jméno, ostatní údaje slouží pro potřeby eshopu. Kdybyste se později rozhodli nakoupit, můžete je vyplnit podle potřeby.

DS