Kurzy výkladu tarotových karet

karty, výklad karet, tarot, kartářka, tarot robin wood, věštění, křišťálová koule, kurzy tarotuu mne nejsou určeny k tomu, abyste se nabiflovali doslova a do písmene dané významy jednotlivých karet. Mým cílem je, abyste se naučili využívat svou vlastní intuici a dokázali po absoulvování kurzu intuitivně kombinovat významy karet. Naučíte se používat mozek a svou intuici tím správným způsobem pro výklad karet.

Dostanete ode mne studijní materiály, podle kterých se budete moci učit. 

Po probrání každé lekce dostanete i domácí úkoly, které bude třeba, abyste vypracovali a poslali mi je ke kontrole. Zdá se vám to divné? Jinak to nejde. Jak se říká: ''Opakování je matka moudrosti'' I tak je to jen minimální procvičování, bude to chtít od vás mnohem více trénovat. Domácí úkoly budou jen návod, jak na to.

Kurzy jsou rozděleny do sedmi lekcí. 

Jejich obsah:

1. lekce 

Co je to Tarot? Historie Tarotu. Symboly využívané v tarotu. Archetypy. Použití Tarotových karet. Doporučená literatura. Výběr správných karet. Seznámení s Tarotovými kartami. Jak začít. Kombinace významů karet. 

2. lekce 

Rozdělení Tarotových karet. Velká arkána. Malá Arkána. Živly. Malá Arkána – hole. Úkoly na procvičení. 

3. lekce 

Malá  Arkána – meče. Úkoly na procvičení. Malá Arkána – poháry. Úkoly na procvičení. 

4. lekce 

Malá Arkána – mince. Malá Arkána – figurální karty. Úkoly na procvičení.  

5. lekce 

Velká Arkána – významy karet 1. část. Procvičování výkladů. Úkoly na procvičení.

6. lekce

Velká Arkána – významy karet 2. část. Výkladové obrazce.  Procvičování výkladů. Otázky i bez otázek. Úkoly na procvičení.

7. lekce 

Procvičování výkladů. 

8. lekce

Karty hlavou dolů. 

 

Závěrečná zkouška - certifikáty